Astekbet Para Yatırma ve Çekme Yöntemleri

Dünya çapında ödeme yöntemleri sunan Astekbet’in Türkiye için para yatırma ve çekme yöntemleri şu şekildedir.
Neteller, Skril, bitcoin, Ecopayz, Cepbank ve Banka Transferi yöntemlerini kullanarak Astekbet’e para yatırabilirsiniz. Para yatırma miktarlarının çok düşük tutulduğunu açıkca söyleyebiliriz.
Para çekmek için de yine Neteller, Skril, Bitcoin, Ecopayz, Cepbank ve Banka Transferi yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri

Platformun en avantajlı yanı Astekbet para yatırma ve para çekme yöntemleri menüsünde olduğu gibi her içeriği ayrıntılı şekilde müşterilerine belirtmesidir.
Banka Havalesi
Banka havalesiyle yapılacak yatırımlar için 50 TL alt limit konulmuş. Çekimler içinse bu 150 TL’ye yükseliyor.
Cep Bank
Cep Bank kullanıp depozit yapabilmek için 20 TL üzeri yatırım yapmanız gerekiyor.
EcoPayz
EcoPayz kullanarak 1 €, 1.5 $ ya da 3 TL alt limitle yatırım yapabilir, çekimlerinizi de 5 TL ve denk para birimi miktarı üzeri talep edebilirsiniz.
Neteller
Neteller ile yatırım yapmanın alt limiti 3 TL, 1 € ya da 1.5 $ olarak belirtiliyor. Çekim taleplerinizi de 5 TL üzerinde verebilirsiniz.
Skrill
E-cüzdan hesabı Skrill üzerinden 1 €, 3 TL veya 1.5 $ üzeri yatırım yapabiliyorsunuz. Para çekmek içinde 5 TL üzeri kullanmak mümkün.
Bitcoin
BitCoin hesabınız varsa doğrudan 3 TL üzeri yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. BitCoin hesabınıza para da çekebilir, 5 TL üzeri tüm tutarlar için talep gönderebilirsiniz.

Astekbet Mobil Ödeme

Astekbet, ödeme sistemleri açısından bir adet ödeme yöntemleri sayfası oluşturmuş ve burada para yatırma seçeneklerini sunmuş. Pek çok ödeme sistemini içerisinde bulunduran Astekbet Mobil aynı zamanda bunları herhangi bir komisyon almaksızın yapabiliyor.
Banka havalesi – Minimum para yatırma: 50 TL
Cepbank – Minimum para yatırma: 20 TL
Paysafe – Minimum para yatırma: 5 TL
Ecopayz – Minimum para yatırma: 5 TL
Neteller – Minimum para yatırma: 5 TL
Bitcoin – Minimum para yatırma: 5 TL
Skrill – Minimum para yatırma: 5 TL
Para çekme yöntemleri ise; yatırma yöntemleri ile aynı. Banka havalesi ile minimum para çekme tutarı 150 TL iken, diğer ödeme yöntemlerinde 5 TL olarak şekilleniyor.