Herkese merhaba, 8 mayıs 2017 Futbol maç tahminleri başlıklı günün maçlarından oluşan iddaa kuponumuz umarım herkese bol şans getirir diyerek maç analizlerime başlıyorum. Artık bütün liglerin sonuna geldik , Durum böyle olunca küme düşecek takımlara sıkıntı bastı ve büyük süprizler yapmaya başladı, 5-10 gibi dev oranlı takımlar süpriz yapıyor, İşte bu yüzden iddaa kuponlarımızı yaparken dikkatli olmalıyız, Küme düşecek takımları karşınıza almamanızı tavsiye ederim.
Bültende seçebileceğimiz çok fazla maç olmadığından dolayı elimizdekiler ile yetinmek zorunda kaldık. Sonuç olarak işinize yarayacak, kuponunuzda bulunabilme potansiyeline sahip tahminler çıktı. Paylaştığımız Günün Maç Tahminleri Kuponu sadece bu gün oynanacak maçlardan oluşmaktadır.

Akhisar Bld – Gaziantepspor

Süper ligde son haftalara girmişken küme mücadelesi heyecanla devam ediyor ve Gaziantepsporküme potasından çıkmak için uğraş veriyor. 26 Puanla 17. sırada bulanan Gaziantepspor 3 puan alarak riskini azaltmak istiyor. Son 5 maçında 2 G 2 M 1 B alan Gaziantepspor deplasmanda maçı kazanmak isteyecektir. Akhisar Bld takımı ise 36 puanla 13.sırada yer alırken kendi evinde 3 puan alıp ligin orta sıralarına çıkmak isteyecektir. Son haftalarda formunu yakalayan Akhisar Bld son 5 maçında 3 G 2 M aldı. Tahminlerime göre Akhisar Bld kendi evinde biraz daha kontrollü Gaziantepspor’un ise 3 puan için riske girip hücum anlayışlı oynayacağını düşünüyorum ve tahminim KG var olacaktır.

Karabükspor – Osmanlıspor

Son haftalarını golsüz geçiren iki takım karşı karşıya gelicek Karabükspor geçen sene PTT 1.lig den yükseldi ve beraberlik veya mağlubiyet alması halinde küme potasına girme riski başlıcaktır. Karabükspor 36 puanla 12.sırada bulunuyor. Son 5 Maçta 3 B 2 M almıştır. Osmanlıspor ise 38 puan ile 10.sırada bulunuyor. Karabükspor artık kendi evinde galibiyet alarak kendini rahatlatmak isteyeceğini Osmanlıspor ise galibiyet alarak ilk 5′ e girmek için uğraş vereceğini düşünüyorum. İki takımınıda hızlı oyuncuları ve kontraataklarını düşündüğümde benim tahminim KG Var olacaktır.