Herkese merhaba, 8 mayıs 2017 Futbol maç tahminleri başlıklı günün maçlarından oluşan iddaa kuponumuz umarım herkese bol şans getirir diyerek maç analizlerime başlıyorum. Artık bütün liglerin sonuna geldik , Durum böyle olunca küme düşecek takımlara sıkıntı bastı ve büyük süprizler yapmaya başladı, 5-10 gibi dev oranlı takımlar süpriz yapıyor, İşte bu yüzden iddaa kuponlarımızı yaparken dikkatli olmalıyız, Küme düşecek takımları karşınıza almamanızı tavsiye ederim.
Bültende seçebileceğimiz çok fazla maç olmadığından dolayı elimizdekiler ile yetinmek zorunda kaldık. Sonuç olarak işinize yarayacak, kuponunuzda bulunabilme potansiyeline sahip tahminler çıktı. Paylaştığımız Günün Maç Tahminleri Kuponu sadece bu gün oynanacak maçlardan oluşmaktadır.

Fenerbahçe – Antalyaspor

Süper ligde son haftalara girmişken küme mücadelesi heyecanla devam ediyor ve Fenerbahçe şampiyonlar ligine gitmek için uğraş veriyor. 57 Puanla 3. sırada bulanan Fenebahçe 3 puan alarak hedefine ulaşmak  istiyor. Son 5 maçında 3 G 2 B alan Fenerbahçe evinde maçı kazanmak isteyecektir. Antalyaspor takımı ise 46 puanla 6.sırada yer alırken kendi evinde 3 puan alıp avrupa ligine çıkmak isteyecektir. Son haftalarda formunu yakalayan Antalyaspor son 5 maçında 2 G 1 B 2 M aldı. Tahminlerime göre Fenerbahçe kendi evinde biraz daha kontrollü Antalyaspor ise 3 puan için riske girip hücum anlayışlı oynayacağını düşünüyorum ve tahminim KG var olacaktır.

Adanaspor – Trabzonspor

Son haftalarını mağlubiyet geçiren Adanaspor karşı karşıya gelecek Adanaspor geçen sene PTT 1.lig den yükseldi ve beraberlik veya mağlubiyet alması halinde küme potasından girme riski başlıcaktır. Trabzonspor 49 puanla 5.sırada bulunuyor. Son 5 Maçta 2 G 2 M 1 B almıştır. Adanaspor ise 24 puan ile 18.sırada bulunuyor. Adanaspor artık kendi evinde galibiyet alarak kendini rahatlatmak isteyeceğini Trabzonspor ise galibiyet alarak ilk 5′ e girmek için uğraş vereceğini düşünüyorum. İki takımınıda hızlı oyuncuları ve kontra ataklarını düşündüğümde benim tahminim KG Var olacaktır.